1 sene önce
1 sene önce

Vatanmed Ceo’su Uğur Öztürk

Ülkemizde faaliyete başlayan ve en büyük saç ekim merkezlerinden birisi haline gelen Vatanmed’in Ceo’su Uğur Öztürk, tüm dünyayı etkileyen salgın sürecinde yeni normallere uygun saç ekim ve estetik operasyonların başladığını belirtti.  

Gelişen teknoloji ve artan taleplerle beraber sağlık sektöründe en başlarda yer alan Türkiye, dünyanın estetik başkenti olma yolunda hızla ilerliyor. Özellikle saç ekimi ve diş implantı için dünyanın hemen her yerinden insanın tercih ettiği Türkiye, alanında yüksek beceriye sahip doktorlarıyla oldukça fazla rağbet görüyor. Sektöründe 15 yıllık deneyim ile birlikte başarısına başarı katmaya devam eden Vatanmed, kaliteli ve steril hizmet anlayışıyla bu sektördeki yerini giderek genişletiyor. Yeni normallere gerektiği gibi adapte olup aldıkları tüm tedbirlerle en başta müşterilerinin sağlığını korumayı hedefleyen Uğur Öztürk konuyla alakalı, ‘Güvenli Saç Ekimi’ döneminin başladığını belirtti.

Sıradaki Haberi Oku  Almanyada koronavirüs vaka sayısı 11 bin oldu

Uyguladıkları işlemler sonucunda tüm müşterilerinden memnuniyet içeren geri dönüşler alan Vatanmed Hair Transplant’in kullandıkları son teknoloji araçlar ve uyguladıkları sterilizasyon işlemleri ile önceliklerinin sağlık ve müşteri memnuniyeti olması özellikle Covid-19 sürecinde yaşanacak olan çekinceleri büyük oranda gidermekte.

Ceo Uğur Öztürk, Bosna’da ve Kosova’da açtıkları şubelerin akabinde hedefinin 4 kıtaya yayılan 6 şube daha açarak sağlık turizmini en üst seviyelere çıkartmak olduğunu belirtti.

Vatanmed, Dünya’da 15 şubesi, saç ekimi ve estetik alanında 15 senelik deneyimi ve dünya genelinde hizmet veren 200 çalışanı ile sektöründe öncü rol oynamaktadır. İlerleyen yıllarda da adını sıkça duyuracak olan Vatanmed Hair; başarısını ve saygınlığını, alanında uzman kadrosu ve işini mutlulukla icra eden 200 çalışanı ile arttırmaya devam etmekte.

Sıradaki Haberi Oku  İtalyada bugün 349 kişi daha hayatını kaybetti

Vatanmed Bosnia ve Vatanmed Kosovo’da da Türkiye ve dünya genelinde olduğu gibi tüm tedbirler alınarak, müşteri ve personel kontrolleri sık sık yapılarak hizmete devam edilmektedir.Uğur Öztürk, ‘’Türkiye’de başlangıcını yaptığımız bu yolculukta bugün itibariyle 15 şubeyle devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz daima müşteriye kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyet sağlamak. İşlemlerimizi gerçekleştirirken steril, yeni normale uygun ve son teknoloji ürünler kullanırız.’’ dedi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.