1 sene önce
1 sene önce

Vip Sınıflar

  Ankara en iyi dershaneler arasında ilk akla gelenlerden biri olan Prestij Ata Dershanesi, yedi kişilik vip sınıflar ile butik dershanecilik hizmetini sunuyor ve mükemmel başarılara imza atıyor. Dershane bire bir etüd, koçluk sistemi ve mentör öğretmenlerle sunduğu hizmeti ileri düzeye taşımayı başarmış bulunuyor. Tamamen eğitime odaklanmış yapısı, özverili çalışma sistemi ile Prestij Ata farkını ortaya koyuyor.

  Uzman Eğitimci Kadrosu

 Minimum 10 yıl deneyimi olan öğretmen ve eğitimci kadrosu ile dershane, öğrencilerin de öğrenme sistemine aktif olarak katıldığı bir sistem ile eğitim veriyor. Online bilgilendirme sistemiyle çalışan dershane öğrenci, veli ve öğretmen işbirliği ile oluşan bir yapıda hizmet veriyor. Sürekli veliler ile iletişim sağlayan dershane, öğrencinin hem dershanede hem de evde daima moral motivasyonu yüksek olarak çalışmasını sağlıyor. Prestij Ata, modern dizayna sahip Yenimahalle dershane binasında hizmet veriyor,

Sıradaki Haberi Oku  Kıble İçin

  Ücretsiz Yaz Kursu

 Dershane ayrıca, ücretsiz yaz kursu, derece sınıfları ve Türkiye geneli yapılan deneme sınavları ile en mükemmel eğitimi, öğrencilerine sunuyor. Yenimahalle dershane fiyatları noktasında sunduğu avantajlar ile de Prestij Ata kalitenin adresi olmayı başarıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.