2 sene önce
2 sene önce

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İki ülke arasında yapılacak taşınmalar veya eşya nakilleri profesyonel hizmet gerektiren konulardır. Çünkü özel paketleme yapılması, gümrükleme gibi bir çok aşamaya sahiptir. Siz de uluslararası evden eve nakliye ihtiyacı duyuyorsanız, bu konuda Afaomegaworld adresinden de hizmet sunan profesyonel şirketten yardım alabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz

Alfa Omega World Movers adlı bu şirket geniş çapta hizmet sunuyor. Özellikle sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yerinde bir ön çalışma yapılıyor. Bu ekspertiz aşamasında gerek ihtiyaçlarınız, gerek istekleriniz ve gerekse de mevcut eşya durumu ayrıntılı olarak tespit edilip, buna göre bir çalışma programı hazırlanıyor. Bu şirket ile sigortalı uluslararası evden eve nakliyat hizmeti alıp, eşyalarınız zarar görmeden taşınma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Ameliyathanede Transfer Sedyesi

Kusursuz Bir Hizmet

Alfa Omega, uluslararası tüm yetki belgelerine ve yasal sertifikalara sahip bir firma. Sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti sonrasında, uzman ekiplerce eşyalar uluslararası standarda sahip bir şekilde paketleniyor. Ardından firma depolarında güvenli ortamda saklanıyor. Tüm gümrük işlemleri firma tarafından yerine getirilerek sigortalı ve güvenceli taşıma gerçekleştiriliyor. Eşyaların yerine kurulumu aşaması da istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirilerek eşyalar size teslim ediliyor. Tüm bu süreç içinde firma daima özenle hareket ediyor ve uluslararası yüksek kalitede kusursuz bir hizmet sunuyor.

Hizmet Çeşit ve Detayları

Alfa Omega firması uluslararası eşya taşıması, araç nakliyesi, hayvan nakliyesi, ofis taşımacılığı ve uluslararası nakliyeye yönelik tüm hizmetleri sunuyor. Bu hizmetler esnasında ücretsiz ekspertiz, profesyonel paketleme, güvenli depolarda eşya saklama ve gümrükleme gibi tüm gerekleri yerine getiriyor. Taşıma yapılacak ülkenin mevzuatı ve gümrük rejimi uyarınca yapılması gereken tüm işlemler için önceden hazırlık yapan firma, bu konularda sorun yaşanmasının da önüne geçiyor.

Sıradaki Haberi Oku  Özel Ve Kurumsal İş Yerlerine Özel Mobil Uygulama Tasarımları

Eurovan Kapsamında Bir Firma

Alfa Omega firması 1989 yılında kurulmuş ve halen Eurovan (The International Moving network) kapsamında uluslararası taşıma hizmeti sunan bir firma. ​Eurovan 44 ülkede yerel firmaları kapsamına alan ve bu şekilde artan kalite, azalan maliyet sağlayan bir sistem sunuyor. Kapsamına aldığı firmalar ise konusunda uzman ve profesyonel çalışma sistemine sahip olmak zorundalar. Türkiye’de bu niteliğe sahip Alfa Omega, verdiği güven ile hizmet sunuyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.