2 sene önce
2 sene önce

Antika Vitrin Alan Yerler

Antika Vitrin Alan Yerler

Geçmişte evleri dekore etmek amacıyla kullanılan vitrinler günümüzde pek tercih edilmeyen ürünlerdir. Bu yüzden evlerindeki vitrinlerden kurtulmak isteyen kişiler antika vitrin alan yerler arayışına giriyorlar. Buldukları antika vitrin alan firmalara bu ürünlerini satabiliyorlar. Bu firmada antika vitrin alımını kişiler için yapıyor ve kişilerden aldıkları antika vitrinler karşılığında uygun bir ücreti kişilere ödüyorlar.

Antika Eşyaları Evlerden Alıyorlar

Antika alım satım için ürünleri satın alan firmanın ofisine kişilerin gitmesi gerekmiyor. Firmaya ait iletişim numaraların kullanarak firmaya ulaştıklarında firma elemanları verilen adrese gelerek antika vitrinleri alıyorlar. Alım sırasında da ürünün bedelini ödüyorlar. Firma olarak belirli bir semtten değil tüm İstanbul’dan antika mobilya alanlar için adreslerine giderek ürünlerini satın alıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Antika Eşya Alan Yerler Kadıköy

Ekspertiz Hizmeti Veriyorlar

Kişilerin evlerinde bulunan vitrinlerin ne kadar değerli olduğunu anlayabilmeleri için firma olarak ekspertiz hizmeti de veriyorlar. Kişilerin adreslerine giden ekspertizler vitrinleri inceleyerek onlara hak ettikleri değerleri biçiyorlar. İncelemeler sonunda antika değeri olduğu anlaşılan vitrinler için hak ettikleri ücreti sahiplerine bildiriyorlar. Bunun dışında kişilerin evlerindeki vitrinleri antikacılara satabilmeleri için o vitrinlerin antika özelliğinde olması gerekiyor. Aksi durumda firma vitrinleri antika kapsamına almıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.