2 sene önce
2 sene önce

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

Medyumluk yapan kişilerin hassas yapıları ve ruh halinden anlayan yanları, insanları onlara itmiştir. Ancak kandırma ve dolandırma olayları en çok bu sektörde görülür. Site güvenilir medyum hizmeti sunar. Sitede sizi kandıran ya da dolandıran birine rastlamanız pek mümkün değildir. Olumsuz yaşanan olaylarda site görevlileri devreye girerek bu hizmeti veren kişinin bağı keser.

Medyum Hizmeti Ücreti

İnsanlar zaman zaman ruhsal açıdan rahatlatmaya ve desteğe ihtiyaç duyarlar. Bu sektör insan ilişkilerine önem veren ve onları anlamayı esas kılan bir sektördür. Gerçek medyum sizden çok yüksek rakamlar istemez. Sizi anlar ve size yârdim eder. Site üyelik sistemi ile çalışır. Siteden sınırsız hizmet almak için belli bir ücret ödemeniz gerekir. Sitede görev alan ve hizmet veren birçok medyum vardır. Yorumları okuyarak karar verebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Yüksek Kalitede Yabancı Dizi Hizmeti

Kafanızı rahatlatmak, bazen de fal baktırarak gününüzü iyi geçirmek isterseniz siteye üye olabilir ve hizmet alabilirsiniz. Seçerek aldığınız hizmet sonucu puanlama yapabilir ve o medyum hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilendirme için siteyi ziyaret edin.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.