Sağlık

Alişandan Nusret itirafı

Spread the love

Sosyetik kasap Nusret Gökçe’nin dükkan açmak için parasının olmadığı bir dönemde Alişan’a ortaklıketti. Şimdilerde çok pişman olan Alişan o günlerde bu ortaklığa cesaret edemediği için Nusret’i reddettiği ortaya çıktı.

Buhakkında açıklama yapan Alişan, pişman olduğunu söyledi: “Ara sıra Nusret’in dükkanının önünden geçerken iç çektiğim oluyor. Nusret bu teklifi sadece bana değil birkaç kişiye daha yapmış, onlar da kabul etmemiş. Öncelikle şunu söyleyeyim adam inanılmaz başarılı ve ilk günkü gibi çalışıyor. Her sabah erken kalkıp dükkanlarınıediyor Allah daha çok versin..

“KABUL ETMEDİM”

Bizim ortaklık olayına gelince; Ben askere gitmeden önce 2009 yılında Çağla ile program yapıyorduk, program çıkışı da devamlı Nusret’in çalıştığı mekana yemeğe gidiyorduk. İlk steak işini o yapıyordu, oda yoğun bir yerdi.

Sıradaki Haberi Oku  Demokratların seçim yarışında Sanders, Bidenın önünde

Bana dedi ki ‘Abi benbaşıma bir yer açmak istiyorum, çok da büyük birdeğil, bana güven çok güzel yerlere geleceğiz’ dedi. Ben de ‘Nusret’cim ben askere gideceğim bir ay sonra, şu anda böyle bir yatırım düşünmüyorum, yaparsanki desteklerim hergelirim’ dedim.

“SONRA BEN TEKLİF ETTİM”

Askerdeyken kardeşim aradı ‘Abi Nusret dükkan açtı, dükkan dolup dolup taşıyor’ dedi. Ben de askerden sonra Nusret’in dükkanına gittim, Etiler’deki ilk mekanına, ben ortaklıkettim, o ortak olmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu