1 sene önce
1 sene önce

Ankarada 2 kadın gözüne sprey sıktıkları şoförü gasbetti

Ankara’da Ostim Mahallesi’ndeki Keresteciler Sanayi Sitesi’nde, Murat A., arızalanan kamyonunuettirmek için beklerken yanına gelen 2 kadın, ihtiyaçları olduğunu söyleyerekistedi.

5 LİRA VERİNCE SPREY SIKTILAR

Kadınlar, 5 lira veren Murat A.’nın yüzüne sprey sıkarak, cüzdanından yaklaşık bin lira alıp kayıplara karıştı.

Kısa süre sonra kendine gelen Murat A. polisi arayarak, ihbarda bulundu. Murat A., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis, bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan kimliği belirsiz kadınları yakalamak için çalışma başlattı.

“ŞUURUMU YİTİRDİM, HATIRLAMIYORUM”

Murat A., sanayide kamyonuettirirken dilenci kılığında 2 kadının yanına geldiğini söyleyerek, “Biz ihtiyaç sahibiyiz, 5 lira para verebilir misin?’ dediler. İyilik olsun diye 5 lira para verdim. Bu sırada kadınlardan birisi yanıma yaklaştı, ‘senin üzerindevar’ dedi. ‘Ben bunlara inanmıyorum abla’ dedim. Çekti kolumdan, arkamı döner dönmez yüzüme spreyle bir şey sıktı. Ben o dakikada şuurumu yitirdim, ne yaptığımı hatırlamıyorum. Beni aracımın yanından almışlar, birsokağa götürmüşler, cebimden paramı almışlar. Ben mağdur oldum;başka insanlar böyle kişilereetmesinler. Ben sürekli yoldayım, 4 teker üstündeyim diye canı gönülden 5 lira vermek istedim;verdiğime de vereceğime de pişman oldum. Allah’tan ustalar peşimden gelmiş onların sayesindedöndüm, yoksa daha nelerimi alacaklardı bilmiyorum” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Avustralyada çıkan yangında son durum

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.