1 sene önce
1 sene önce

Apple’ın ucuz iPhone modeli seri üretime geçti

Apple’ın daha küçük ekranlı bir iPhone üretme hayali, iPhone SE 2 ile gerçek oluyor. Özellikle,dönemdeki satışlarının bir hayli düşmesiyleçıkışa geçmek isteyen Apple, iPhone SE 2 modelini daha ucuz tutarak, satışları artırmayı planlıyor.

iPHONE SE2, iPHONE 9 OLARAK SATIŞA ÇIKABİLİR

Bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen giriş seviyesi iPhone modeli, iPhone 8’in güncellenmiş sürümü olarak karşımıza çıkacak. Şirket, bu nedenle yeni iPhone modellerini iPhone 9 ismiyle satışa çıkarabilir.

SERİ ÜRETİME GEÇTİ

Apple,fiyatlı yeni iPhone modelini önümüzdeki mart ayında satışa çıkaracak. Şirket, telefon üretimini ise Foxconn, Pegatron ve Winstron şirketleri arasında paylaştıracak.

Yeni gelen bilgilere göre Apple, yeni iPhone modelinin seri üretimine çoktan başladı.

iPhone 11 modellerinde kullanılan A13 işlemcisinden gücünü alacak iPhone 9 modellerinin, 3GB RAM kapasitesine sahip olması bekleniyor. 4.7 inçlik bir LCD ekranla karşımıza çıkması beklenen telefontarafında isebir kamera yer alacak.

Sıradaki Haberi Oku  iPhone 11, kamera performansıyla hayal kırıklığı yarattı

iPHONE 9 FİYATI

İlk iPhone SE modelini 2016 yılında satışa çıkaran Apple, ilk başta 399 dolar olarak belirlediğietiketini, daha sonra 346 dolara indirmişti. Apple’ınaynı stratejiyi benimseyeceği ve telefonun 399 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkacağı söyleniyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncelve teknoloji haberlerine anında ulaşın.

@eshteknoloji

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.