Sağlık

Arnavutköyde ölü bulunan kadının katili oğlu çıktı

Dün İstanbul Arnavutköy’de, mantar toplayan vatandaşlar bir ceset görerek polise ihbarda bulunmuşlardı.

Polis yaptığı incelemede üzerinden kimlik çıkmayan kadının Melahat İşbir olduğunu tespit etti. Daha önce ikievlenip boşanan Melahat İşbir’in çocuklarıylaoturduğu belirlendi.

OĞLU CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları operasyonda Melahat İşbir’in ilk evliliğinden olan oğlu Batuhan Ü.’yü cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldı.

Poliste sorgulanan şüpheli suçunu itiraf ederken annesini evde bir adamla oturduğunu gördükten sonra aralarında çıkan tartışma sonucu öldürdüğünü söyledi.

“KESERLE VURARAK ÖLDÜRDÜM”

Şüphelinin annesini keserle başına ve vücuduna vurarak öldürdüğü, ardından arkadaşı olan Furkan S.’yi kendisine yardım etmesi için çağırdığını söylediği belirtildi.

Cinayet Büro Amirliğinde işlediği cinayeti anlatan Batuhan Ü. “Arkadaşımı çağırdım. Cesedi bir battaniyeye sararak onun otomobiline yükledik. Ormanlık alandabir yer bularak cesedi otomobilden attık. Daha sonra oradan kaçtık.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Adanada hortumda çatıları uçan aile

Yetkililer olayı gerçekleştiren Batuhan Ü. ile Furkan S.’nin sorgularının sürdüğünü olayın çok yönlü soruşturulduğunu söylediler.