Sağlık

Bayrampaşada palalı saldırgan, polis tarafından vuruldu

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Caddesi’ndeki restoranda yaşandı. Bulgaristan uyruklu olduğu öğrenilen Milen Bahchevanov (33), henüz bilinmeyen bir nedenle elindeki pala ile restorana daldı. Aniden restorandaki malzemeleri kırmaya başlayan Bahchevanov panik yarattı.

POLİS, İKNA EDEMEYİNCE BACAĞINDAN VURDU

Müşterilerkendilerini restorandan dışarıya atarken, ihbar üzerineyerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri bir süre şahsı ikna etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. Bahchevanov’unetrafa saldırması üzerine polis ateş açarak saldırganı bacağından vurdu. Bu sıralarda çıkan arbedede bir bekçi de kolundan yaralandı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Bacağından vurularak etkisiz hale getirilen Bahchevanov, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Bahchevanov doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Olay sonrası polis ekipleri restorandaki müşterilerden bilgi alarak, güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Bahchevanov’un sağlık sorunları olduğu iddia edilirken olayıişlediği araştırılıyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Gökhan Tepe sezonu açtı