Sağlık

Berrak Tüzünataçtan Burcu Esmersoy açıklaması

Spread the love

Sunucu Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz, geçtiğimiz eylül ayında bir yıllık evliliklerinicelsede bitirmişti. Suyabatmaz, boşanmadan kısa bir süre sonra oyuncu Berrak Tüzünataç’la aşk yaşamaya başlamıştı.

Fransa’nın, dünyaca ünlü kayak merkezi Mont Blanc’a tatile giden sevgililer,anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

BURCU BEĞENDİ

Esmersoy, Berk Suyabatmaz ile Berrak Tüzünataç’ın Instagram hesaplarında paylaştığı bu kareyi beğendi. Esmersoy’un bu hareketi sosyal medyada çok konuşuldu.

“DOĞRU DEĞİL”

Berrak Tüzünataç, gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı: “Magazin basınıişini yapsınaslında sıradan olan bir durumu dramatik hale getirmek içineklemeler ve doğru olmayan süslemeler yapılmasına da susmak istemiyorum artık… Arkadaşlarımla, hele yakın olanlarla hayatımı iyi ve kötü günlerimi, anılarımı paylaşırım ben de her insan gibi. Hiçbir özel anım, paylaşımım olmayan bir insanla, sırf malzeme lezzetlensin ve toplumun belli kesimlerine “kınanabilecek” bir hale gelsin diye yakın arkadaşedilmemi ne etik ne de iyi niyetli buluyorum. Ve bu tuhaf-yıpratma amaçlı tutuma birverilmesini istiyorum. Zira hiçbir doğruluk payı yok… Sevgilerimle…”

Sıradaki Haberi Oku  Elazığda enkazlar, hassas burunlu köpeklerle aranıyor

Esmersoy ise daha önce yaptığı açıklamada, “Berrak’ı çok iyi tanıyorum. Sevdiğim bir arkadaşım. Amaolmaları onlarla ilgili bir durum. İki bekar insan istediğini yapabilir. İlişkileri varsa kimseyi ilgilendirmez.Beni de ilgilendirmez. Niye aramızdaolsun ki? Onların hayatına karışamayız. Kurcalanması gereken birdeğil.” demişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu