Sağlık

Cezaevinden çıkar çıkmaz eşini ve annesini öldürdü

Emniyet yetkililerinden edinilen bilgiye göre, cezaevinden yeni çıkan Tahsin Yüksekova(38), Cemil Topuzlu Caddesi üzerinde çiçekçilik yapan eşi Seyhan Yüksekova(37)’nın bulunduğu dükkan önüne gelerek onunla tartıştı.

EŞİYLE ANNESİNİ VURDU

Tahsin Yüksekova, bu sırada eşi Seyhan Yüksekova’ya silahla bir kaç el ateş etti. Seyhan Yüksekova yere yığılırken, Tahsin Yüksekova, aynı cadde üzerindeçiçekçilik yapan annesi Zülfiye Yüksekova’ya da kurşun yağdırdı. Tahsin Yüksekova, Bostancı istikametine giden dolmuşa binerekyerinden uzaklaştı. Bildirilmesi üzerineyerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

KURTARILAMADILAR

Sağlık ekipleri, yaralı iki kadını ambulanslarla hastaneye kaldırdı. Ancak her iki kadın, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. Polis çevre güvenliği alarakyerinde araştırma yaptı. Ekipler, bir yandan kaçtığı yönde Tahsin Yüksekova’yı yakalamak için operasyonlarını sürdürüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Monaco, Islam Slimaniyi gönderiyor

Şüphelinin Tahsin Yüksekova’nın cinayet, kasten yaralama, tehdit ve hakaret, ruhsatsız silah taşıma suçlarından sabıkalı olduğu ve cezaevinden yeni çıktığı öğrenildi.