Sağlık

Düzcede yolcu otobüsü bariyerlere çarparak yoldan çıktı

Spread the love

İstanbul’dan Ankara istikametine gitmekte olan Adem Yazarkan idaresinde ki 59 ET 508 plakalı yolcu otobüsü, Düzce otogar çıkışı mevkiinde şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje girerek çelik bariyerlere çarptı.

BARİYERLERİ AŞARAK YOLDAN ÇIKTI

Kontrolden çıkan otobüs, yolun sağındaki bariyeri de aşarak yoldan çıkarak durdu. Otobüsün yoldan çıktığı sıralarda araç olmaması olası bir faciayı önledi.

 

7 KİŞİ YARALANDI

Kazada otobüste bulunan şoför Adem Yazarkan ileRaziye B., Mehmet U., Zeynep Ç., Ayşe Ç., Mürüvvet T. ve Öznur I. yaralandı. Yaralılara ilk müdahaleyerinde sağlık ekiplerinin yapmasının ardından Düzce’de ki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındılar.

YOLCULAR BAŞKA BİR OTOBÜSE AKTARILDI

Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenirken, Ankara’ya gitmekte olan yolcular başka bir otobüse aktarılarak yollarına devam ettiler. Trafik kazası nedeniyle TEM otoyolu Ankara istikametine trafik bir süreşeritten verilirken, otobüsün kaldırılmasıyla yol normale döndü. Otobüste bulunan kazadan yara almadan kurtulan yolcular ise uyuduklarını otobüsün sarsıntısı ile uyandıklarınıettiler.

Sıradaki Haberi Oku  Üst solunum yolu hastalıklarında öncelik aile hekimi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu