Sağlık

Fatih Portakal, İmamoğlunun tatilini yanlış buldu

Spread the love

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Elazığ’dakibölgesinden Erzurum Palandöken’e giderek tatil yapması eleştirileri de beraberinde getirdi.

İmamoğlu, zil takıp oynamadığını spor yaptığını ve çocuklarıylageçirdiğini dile getirip kendini savundu.

İBB Başkanı İmamoğlu’nu eleştirenler arasına FOX spikeri Fatih Portakal da katıldı.

“DOĞRU BULMUYORUM, AİLE İÇİNDE YAŞAMALIYDI”

Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Portakal, “Korkak ve cesaretsiz insanların az olmadığı bir ülkede yaşıyoruz ne yazık ki! İmamoğlu’nun depreminsonrası tatil fotolarını paylaşmasını ben de doğru bulmuyorum. Aile içinde yaşamalıydı.” dedi.

İMAMOĞLU’NUN GEREKSİZ TATİL FOTOLARINDAN ZİYADE BUNLARI SORABİLİRSİNİZ

Portakal, sözlerine şöyle devam etti: “Ancak ulkede onun tatilinden önce ve ziyade hesap sorulması gereken makamlar var. O makam dasahibi olup, gorevlerini yerine layıkıla yerine getirmeyenler: İktidar. Deprem paraları ne oldu onu sormalısınız,icin ne yaptınız ne yapıyorsunuz sorusunu sorabilirsiniz, Kızılay’ı komisyoncu gibi kullanan ahlaksızlığın nedenini sorabilisiniz.

Sıradaki Haberi Oku  İsmail Küçükkaya, boşandı

FETÖ kumpasının önemli yasalarindan birinin altında imzası bulunan iktidar mensuplarına bunuyaptınız sorusunu sorabilirsiniz. Sayıştay raporlarındaki yolsuzlukları sorabilirsiniz? TCDD’nin fahiş hızlızammını sorabilirsiniz? Yakıtta ÖTV artışını sual edebilirsiniz.

Kanal İstanbul’u tartıştırmayıpdayatıyorsunuz diye sorabilirsiniz? Bakana, İstanbul depremi ile ilgilisenaryolarınız nedir cümlesine açıklık getirmesini isteyebilisiniz. Daha fazlasını da hatırlayıp sorabilirsiniz.

Aslında İmamoğlu’nuntatil fotolarından ziyade bunların peşine düşüp hesap sorabilmelisiniz. Tabi bunlari da sorabilecek cesarete sahipseniz..”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu