1 sene önce
1 sene önce

Hamilelik Süreciyle İlgili Her Şey

Hamilelik Süreciyle İlgili Her Şey

Hamile olduğunu öğrenenler ve anneliğin keyifli anlarını yaşayanların aklında her zaman pek çok soru işareti bulunmaktadır. Bunun nedeni, ilk kez anne olmaları olabilir ya da değişen çocuk yetiştirme tekniklerine adapte olamamak olabilir. Bunun bilincinde olan site, Bebek Bekliyorum diyen tüm anne adaylarına kapısını açmaktadır.

Bebek ve Doğuma Dair

Hamilelik, doğum, bebek bölümlerine yer veren sitede, ebeveynlikle ilgili sorularınıza yanıt bulabilecek, hızlı ve güvenilir şekilde aklınızdaki soruları yanıtlayabileceksiniz. Tüp bebek tedavisinden, yumurta dönemine, hamilelikteki çatlaklardan, hastane doğum çantasına kadar geniş alanda bilgi veren site, anne adaylarının bu heyecanlı döneminde destek olmaktadır. Tüm doğum tiplerinin artıları ve eksileri sitede bulunmakta, doğuma hazırlık ve bebek çantası hazırlama gibi konularda detaylı bilgi bulunmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Antalyada esnaftan örnek davranış

Ebeveynlik Sürecinde Yanınızda

Çocuklarda ve bebeklerde görülen sıkıntıların, davranış bozukluklarının ve hastalıkların çözümleri, lohusa dönemi bunalımları ve diğer tüm konular hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz sitedeki yazılara dilerseniz yorum yapabilir, ebeveynlik köşesinde diğer anne babalarla buluşarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.