2 sene önce
2 sene önce

İsmet Özhanın son hali

İsmet Özhan, Nişantaşı’nda görüntülendi. Özhan, 16 yıldır Londra’da yaşadığını ve İngiltere vatandaşlığı aldığını söyledi.

“16 KÖPEĞİM VAR”

Yılın belli zamanları tatil için Londra’dan geldiğini, Datça’da yaptırdığı yazlığında köy hayatı yaşadığını belirten 62 yaşındaki ünlü isim, “Şan ve şöhreti özlemiyorum. İngiltere’de bazı Türkler tanıyıp selam veriyor, yazları ise vaktim Datça’da yaptırdığım taş evde geçiyor. Sağlıklı yaşayıp spor yapıyorum. Ayrıca besleyip bakımını üstlendiğim 16köpeğim var” dedi.

“PARA ERİDİ GİTTİ”

1988 yılında şans oyunlarından o dönemin parasıyla yaklaşık 1 milyon dolar ikramiye kazanan ünlü manken, bunedeniyle Türkiye’den ayrılmadığını anlatırken “O zamanın parası 1 milyon dolar ikramiye bana çıktımaalesef ülkemizde o yıllarda ardı ardına 6 ekonomik kriz oldu. O dönem borsada sadece bir gecede 500 bin dolarım gitti. Üst üste çıkan krizler bizi de batırdı tabii. Para eridi gitti. Zatenile işi olan biri değildim. Para normal birine çıksa bizim yaşadığımız hayatı yaşamayıederdi, o yaşamı bilen insanız, görmemiş de değiliz. Paranın kalan kısmıyla birikim yapıpaldım. Obana çıktı diye Londra’ya yerleşmedim. Oradavebir yaşantım var.” ifadelerinde bulundu.

Sıradaki Haberi Oku  Bursada uyuyan kızını 14 yerinden bıçakladı

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.