2 sene önce
2 sene önce

Jackie Chan koronavirüsüne panzehir bulanı ödüllendirecek

Aksiyon filmlerinin popüler oyuncusu Jackie Chan, Weibo isimli sosyal ağ üzerinden yaptığı açıklamada, Çin’in Vuhan kentinden dünyaya yayılan korona virüsü salgınına karşı tedavinin bulunması için mümkün olan her şeyi yapmaya hazır olduğunuetti.

Chan, tedaviyi bulana 1 milyon yuan ödül vereceğini duyurdu.

“VATANDAŞLARIMIN ÖLÜMLE SAVAŞTIKLARINI GÖRMEK İSTEMİYORUM”

Chan açıklamasında, “Hangi kişinin ya da kurumun panzehiri geliştirdiği önemli değil. Eğer başarılı olurlarsa kendilerine 1 milyon yuan vererek teşekkür etmek istiyorum. Bu parayla ilgili değil. Daha önce tıklım tıklım olan sokakları boş görmek istemiyorum. Vatandaşlarımın hayattanalmaları gerektiği anlarda ölümle savaştıklarını görmek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

“UMARIM EN KISA SÜREDE PANZEHİR BULUNUR”

Chan’in bu girişimi dünyanınher yerinden büyük övgü alırken, Chan daha sonra yaptığı açıklamada ise, “Bilim ve teknoloji virüsün üstesinden gelmenin anahtarıdır. Bence birçok insan benimle aynı düşünceye sahip. Umarım en kısa sürede bir panzehir bulunur” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Vanda kar tatili çocuklara yaradı

JACKİE CHAN’IN SON FİLMİ SALGINDAN DOLAYI VİZYONA ÇIKAMADI

Öte yandan, Jackie Chan’ınfilmi Vanguard, korona virüsünün yayılmasını önlemek için alınan tedbirler kapsamında sinemaların kapatılması nedeniyle vizyona çıkamadı.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.