Sağlık

Kağıthanede soyguncular camı kıramayınca kaçtı

İstanbul Kağıthane’de yüzleri maskeli iki kişi, gündüz vakti cadde üzerinde bulunan bir kuyumcuya gelerek, silahla soygun girişiminde bulundu.

CAMI KIRAMAYINCA SOYGUNDAN VAZGEÇTİLER

Ellerindeki silahın kabzasıyla cama vurmaya başlayan iki kişi, camı kırarak vitrindeki altınları almak istedibaşarısız oldu. Kuyumcu camının kırılmaması üzerine paniğe kapılan şüphelilerden biri, ikincicamı kırmak için hamle yaptı. Ancak başarısız olan şüpheliler,yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Kağıthane’de soyguncular camı kıramayınca kaçtı ViDEO

ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

Yaşadıkları paniği atlatan kuyumcu çalışanları ise durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerineyerine gelen ekipler, güvenlik kamera kayıtlarını inceleme altına alarak şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

“CAMI İNDİREBİLSELER, RAFTAKİ ALTINLARI ÇANTAYA DOLDURUP KAÇACAKLAR”

Yüzleri maskeli şüphelilerin soygun girişiminde bulunduğunu belirten esnaf Tayyar Kurtuluş, “Saat 12 civarında yüzleri maskeli iki kişi cadden aşağıya koşarak geliyorlar. Bir tanesinin elinde silah, diğerinin elinde çanta var. Elinde silah olan kabzasıyla camı kırmaya çalışıyor ancak ilk seferinde başarılı olamıyor. İkincideniyor, olmuyor. Camı indirebilseler, raftaki altınları çantaya doldurup kaçacaklar.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Sevgilisini tuvalette öldüren kadın tutuklandı