1 sene önce
1 sene önce

Kendisine çok benzeyen kişi, ikizi çıktı

Endonezya’nın Güney Sulawesi bölgesindeki Gowa’da yaşayanöğrencisi Nabila Az-Zahra (16) sosyal medyada kendisine çok benzeyen Nadya Elvira ile tanıştı.

Nabila, sosyal medya platformu Instagram üzerinden gelen Nadya’ya ait, “Sence de birbirimize çok benzemiyor muyuz?” mesajını aldı.

BAŞTA ŞAKA SANDI

Yerel medyaya konuşan Nabila, bunun başta bir şaka olduğunu ancak görüntülü arama yaptıklarına şok olduğunu belirtti. Birbirlerine geçmişleriyle ilgili sorular soran ikiz kardeşler, geçmişlerinin yüzde 90 oranında paralellik gösterdiğinietti.

GERÇEĞİ NABİLA’NIN AİLESİ AÇIKLADI

Nabila, ikiz olma ihtimalini düşündüğünü ve bunu ailesine sorduğunu söyledi. Nabila’nın ailesi, onu 16 yıl önce evlatlık aldıklarını itiraf etti. Nabila’nın asıl ailesinin finansal olarakdurumda olması nedeniyle, onu evlatlık vermeye karar verdiklerini belirten Nabila, “Annem, 1 kilo 400 gram olarak dünyaya geldiğimi söyledi. Hastaymışım ve ölüyormuşum.” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  Takla atan otomobil ters devrildi: 3 yaralı

“HEM MUTLU, HEM ÜZGÜN HİSSEDİYORUM”

Ülkede yayın yapan Metro TV’ye konuşan Nadya Elvira, kardeşine kavuştuğu için çokolduğunu söyledi. Programa görüntülü olarak bağlanan Nabila da, ikizini bulduğu içinolduğunu ancak böyle bir geçmişi olduğunu öğrendiği için üzgün olduğunu dile getirdi. Nabila, “Gerçeği öğrenince hem üzgün, hem de mutluydum. Mutluyum çünkü ikizimle tanıştım. Üzgünüm çünkü böyle birbeklemiyordum. Beni bugüne kadar içtenlikle yetiştiren aileme sahip olduğum için minnettarım.” dedi.

MUCİZE KARŞILAŞMA

İkizlerin mucize karşılaşması sosyal medyada yoğungördü. Çok sayıda yorumpaylaşım 25 binbeğeni aldı.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.