1 sene önce
1 sene önce

Mahallesini temizleyen adama temizlik işçileri tepkili

Denizli’nin Çivril ilçesinin Çayır Mahallesi’nde yaşayan Tekin Çetin, evinin bulunduğu bölgeyi belediyenin temizlik işçilerine kolaylık olması için sabah akşam süpürüyor.

Fakat Çetin, bu gönüllü temizliğinin, belediyenin temizlik işçileri tarafından hoş karşılanmadığını söylüyor.

Sokakları temizleyen şahsa belediye işçilerinden tepki VİDEO

“BU SENİN İŞİN DEĞİL”

Yaşadığı mahallenin etrafında bulunan tüm kaldırımları temizleyen ve çöpleri öbek halinde yol kenarına toplayan Çetin Çivril Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin “bu senin işin değil bir daha süpürme” uyarısında bulunduğunu söyledi.

“ANAMIN BABAMIN RUHU İÇİN YAPIYORUM”

Yalnız yaşayan Çetin, “Ölmüşbabamın ruhu için buraları temizliyorum. Ayrıca yaşadığım yerinolmasını da sevmiyorum. Kimse bana süpür demedi. Boş şişe ve atık toplayarak geçimimi sağlıyorum kendi paramla aldığım süpürge ve kürekle mahallemi ve çöp topladığım yerleri temizliyorum. Bugüne kadar kimse bir şey dememiştibugün belediye aracıyla iki kişi geldibir şekilde bana ‘bu senin işin değil bir daha toplama dedi’ gitti. Bende korkudan bıraktım sonrada burnum kanadı buradaki esnaflar bana çay veverdi. Ben sadece buralarınolmasını istedim kimseden bir talebimde yokkızdılar anlayamadım” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Acun Ilıcalı kendine güldü

“BELEDİYE RAHATSIZ OLDU”

Çetin, sayesinde mahallenin ve okulların etrafının tertemiz olduğunu belirten mahalle esnafı da, belediyenin Çetin’in yaptığı işten rahatsız olduğu için böyletepki gösterdiğini iddia etti.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.