4 ay önce
4 ay önce

Mükemmel Diş Hekimliği

 Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, dünya standartlarındaki diş hekimliği kurallarında hizmet vermek amacıyla çalışıyor. Poliklinikte insan sağlığının her şeyden önemli olduğu bilinciyle; dezenfeksiyon ve strelizasyon standartlarına çok dikkat ediliyor ve gelen tüm hastaların bu konuda memnun kalması için yüksek gayret sarfediliyor. Ayrıca poliklinik kadrosu, tecrübeleriyle; gelen tüm hastalara, o hastaya özgü, en yetkin, doğru tedaviyi sunma, uygulama fırsatı sunuyor. Tüm hastaları, kaliteli hizmetlerini sunmak için bekliyorlar.

Estetik Gülüş

 İzmir’in en donanımlı ve en kaliteli hizmetini sunmak için çabalayan poliklinik, diş beyazlatma İzmir ve gülüş tasarımı İzmir denilince akla ilk gelen yerlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Klinikte; dişlerindeki lekelerden ve dişin kendi rengine zıt diğer herhangi sağlıksız oluşumlardan kaynaklı renklenmelerden kurtulmak isteyen herkes için diş beyazlatma işlemi uygulanabiliyor. Aynı zamanda; daha estetik bir gülüşe sahip olmak isteyenler için de gülüş tasarımı yapılıyor. Gülüş tasarımını dijitale taşıyarak; hem hata payını en aza indirip hem de hastanın isteklerini daha kolay karşılıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Anneyi oğlunun yanında öldüren sevgili aranıyor

Ortodontik Tedavi

 Smyrna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde; dişin olması gereken pozisyonda olmadığı ve diş ile çenelerin hareket ettirilerek tedavinin sağlandığı ortodontik tedavi hizmetini de hastalarına sunuyorlar. Yenilikçi bir tedavi yaklaşımı olan telsiz ortodontik tedaviyi de hastalarına sunarak İzmir ortodonti tedavisi alanında ismini duyuruyor.

İmplant Tedavisi

 İzmir implant denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan Smyra Polikliniğinde; bir diş veya köprünün yerini alacak olan protez dişin kökünün çeneye yerleştirilmesi işlemi anlamına gelen implant tedavisini başarılı şekilde gerçekleştiriyorlar. Diğer birçok tedaviye göre nispeten daha zorlu bir tedavi süreci gerektiren bu işlem boyunca; deneyimli diş hekimi kadrosu ile hastanın tüm şikayetlerini gidermek için üstün gayret gösteriyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Adana Yeşiloba Hipodromunda narkotik uygulaması yapıldı

Pedodontik Tedavi

 Klinikteki çocuk diş hekimleri, çocukların 6’ıncı aydan itibaren çıkmaya başlayan ve kalıcı dişleri tamamen çıkana kadar ki süreçte ağızda bulması gereken süt dişleriyle ilgileniyorlar. Bu dişlerin olması gerekenden önce kaybedilmesi, ilerleyen yıllarda ciddi diş çapraşıklığına yol açabileceği bilinciyle tüm çocuk hastalarına yaklaşıp en iyi tedaviyi planlıyorlar. Poliklinik, İzmir’de doğru tedavi planlamaları ile çocuk diş hekimi İzmir denilince dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.