Sağlık

Mustafa Sandaldan Defne Samyeline cevap

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal hayatını anlattığı kitabında Tuba Ünsal’la aşkının yanı sıra Defne Samyeli’yle gözlerdenyaşadığı ilişkiyi de anlattı.

“UMARIM DAVA AÇMAM”

Ancak Mustafa Sandal’ın bu hikayesine Defne Samyelibir dille yalanladı. Samyeli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Dilerim Mustafa Sandal bu duruma bir netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam” dedi.

“BENDEN BAHSETTİN Mİ?” DEDİ

Mustafa Sandal, Defne Samyeli’nin sözlerine yanıt verdi: “Defne hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım4görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim. Ancak, kitabı okuyunca tam olarak neye bozulduğunu da pek anlamış değilim. Keza, altını çizmek isterim ki, onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığız yazıyor, yaşadığımız değil! 26 yıl önce annemin yanında görüşmekten çekinmediği için, şimdi çekinebileceğini tahmin edemedim ve küçük bir anektod olarak kitapta asla rencide etmeden kendisine yer verdim. Aslında; o paragraf bir özeleştiriydi, okuyunca bunu çok net göreceksiniz. Öyle ki, 1 ay önce proje amaçlı özel bir yemekte Polat Yağcı’nın yanında ‘Kitapta benden de bahsettin mi?” diye soran da kendisiydi. Şaşkınımyine de bir hanımefendi öyle diyorsa öyledir ve tartışmaya kapanmıştır, saygı duymak gerekir. Kendisine, birkaç gün önce çıkardığı single’ında da başarılar dilerim.”

Sıradaki Haberi Oku  Cumhurbaşkanı Erdoğandan Esadda İdlib uyarısı