Sağlık

Oğlunu 12 yerinden bıçaklayıp öldüren anne, intihar etti

Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nde mühendis olarak görev yapan Mustafa Uzun, saat 21.30 sıralarında eve geldi.

ÇİLİNGİRLE EVE GİRDİ, DEHŞETİ GÖRDÜ

Zile bastı ancak kapıyı açan olmadı. Bunun üzerine Mustafa Uzun, eşine telefonla da ulaşamayınca çilingir çağırdı. Çilingir yardımıyla içeri giren Uzun, eşini mutfakta doğalgaz borusunu asılı halde, özel bir okulda 4’üncü sınıf öğrencisi olan oğlu Kayra’yı daodasında hareketsiz yatarken buldu.

OĞLU DA, ONU ÖLDÜREN CANİ ANNESİ DE MORGA KALDIRILDI

İhbar üzerine eve, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler,ve oğlunun hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan inceleme sonrasında cesetler, Tokat Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

EŞİNE ‘EVE GEÇ GEL’ DEMİŞ

Daha önce kentteki 23 Nisan Anaokulu’nda öğretmen olarak görev yapan 37 yaşındaki Tuğba Uzun’un, 3 ay önce Tokat Devlet Hastanesi Anaokulu’na Müdür Yardımcısı Vekili olarak atandığı öğrenildi. Anksiyete bozukluğu için ilaç tedavisi gördüğü bildirilen Tuğba Uzun’un, dün karne töreni için oğlu Kayra’nın okuluna gittiği, karnesinioğlunu alıp eve geldiği, eşi Mustafa Uzun’u telefonla arayarak, “Evde temizlik yapacağım saat 21.00’dan sonra gel.” dediği öğrenildi.

Sıradaki Haberi Oku  Emina Jahovic ve Sadettin Saran ayrılığının nedeni

12 YERİNDEN BIÇAKLADIKTAN SONRA KENDİNİ ASTI

Yapılan araştırmalar sonundaTuğba Uzun’un, oğlu Kayra’yı ekmek bıçağı ile 12 yerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra kendini astığı belirlendi. Okulda başarılı bir öğrenci olan Kayra’nın karnesiyletakdir belgesi aldığı bildirildi. Tokat Devlet Hastanesi’nde otopsi işlemleri devam edenve oğlunun yarın Sivas’ta toprağa verileceği kaydedildi.