Sağlık

Özel okulda çocukları iple sandalyeye bağladılar

Bilecik’te özel bir anaokulundave konuşma gecikmesi rahatsızlığı bulunan ikiz öğrenciler sandalyeye yarı çıplak bir şekilde bağlandıktan sonra yere düştü.

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine, yaşananherkes tarafından tepki aldı.

AİLE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Görüntüleri gören öğrencilerin ailesi suç duyurusunda bulundu. Açılan soruşturma sonrası Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde olayla ilgili görevlendirilen müfettişlereveren baba Oktay Tarakçı, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

”İNŞALLAH HIZLI BİR ŞEKİLDE SONUCA ULAŞIRIZ”

Baba Oktay Tarakçı, olayı yeni öğrendiklerini ve şoke olduklarını anlatarak, “Biz de Cuma günü öğrendik. Konuyu direk savcılığa bildirdik. Dilekçelerimizi yazdık, kurumlarımızla görüştük. Sağ olsunlar yardımcı oluyorlar. Konu zaten şimdi adli biroldu. Biz de takipçiyiz, devam edeceğiz. Biz yeni öğrendik açıkçası şok olduk. Velilerimizi de uyarmak adına ben dün de paylaştım. Onlarla da konuşmalar gerçekleştirildi. İnşallah hızlı bir şekilde sonuca ulaşırız. Onların da belgelerini sunduk. Yanimüfettişler araştırmalarını yapacaklar. Bize deverecekler.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Aydında 21 göçmen yakalandı

Özel okulda çocukları iple sandalyeye bağladılar

”ÇOCUKLARI OKULDAN ALDIK”

Çocukları okuldan aldıklarını anlatan baba Tarakçı, “Aldık tabi şuevdeler. Çocukların vücutlarında ekstra bir şey yok. Her çocukta olan morluklarzaten. Kimseyi bu konuda da suçlayamayız. Ama yapılan fotoğrafta her şey zaten ortada. Yeni kayıtlarımız olacak onları da sunacağız. Gerekli belgeleri savcılığa vereceğiz.” dedi.