2 sene önce
2 sene önce

Şehitlerimizin şahadet haberleri ailelerine ulaştı

Suriye’nin İdlib kentinde rejim tarafından yapılan yoğun topçu atışı sonucu şehit olan askerlerimizin şahadet haberleri ailelerinin yaşadığı şehirlere ulaştı.

Şahadet haberi verilen evler ve sokaklar türk bayraklarıyla donatıldı.

ŞAHADET HABERİ SAĞLIK EKİBİYLE VERİLDİ

Yoğun topçu atışı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı İbrahim Halil Açıkgöz’ün (22) şehadet haberi, Gaziantep’in Selahattin Eyyubi Mahallesinde yaşayan Süreyya – Hasan Açıkgöz çiftine askeri yetkililer, sağlık ekibi ile birlikte verdi.

Oğullarının şehadet haberiyle üzüntü yaşayan çift, gözyaşlarına boğuldu. Haberiaile yakınları ve komşular ise eve taziye ziyaretinde bulundu. Şehidin evine ve evin bulunduğu sokağa Türk bayrağı asıldı.

Bekar olduğu öğrenilen Şehit İbrahim Halil Açıkgöz’ün cenazesinin, yarın Gaziantep’te düzenlenecek törenin ardından defnedileceği öğrenildi.

Sıradaki Haberi Oku  Abdullah Gül deprem sonrası siyasi mesaj verdi

EVE SOKAĞA TÜRK BAYRAKLARI ASILDI

Şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Fatih Saylak’ın (26) Kahramanmaraş’taki baba ocağına ateş düştü.Merkez Onikişubat ilçesinin kırsalındaki Kale Mahallesi’nde yaşayan Nigar ve Ömer Saylak çiftine acı haberi yetkililer verdi.

Şehidinve babası ile kardeşleri şehadet haberiyle gözyaşlarına boğuldu. 4 kardeşi olan Fatih Saylak’ın şehit haberiniailenin yakınları ile komşuları eve taziyeye geldi.

Eve ve evin bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı. Şehit Fatih Saylak’ın Kübra Saylak’la evli olduğu öğrenildi. Şehit Saylak’ın yarın Kahramanmaraş’ta toprağa verileceği belirtildi.

BABA EVİ YASA BOĞULDU

Şehit Uzman Onbaşı Enes Alper’in (23) acı haberi, memleketi Niğde’de baba eviniboğdu.Niğde’nin merkez Yıldıztepe Beldesi’nde oturan Keban – Mehmet Emin Alper çiftine çocuklarının şehadet haberi, Niğde Vali Yardımcısı Cemil Kılıç ile beraberindeki heyet tarafından verildi.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbulda çkan yangında yaşlı adam hayatını kaybetti

1 AY ÖNCE NİŞANLANMIŞTI

1 ay önce İstanbul’da nişanlandığı belirtilen şehit Uzman Onbaşı Enes Alper’in Yıldıztepe Beldesi’nde toprağa verileceği bildirildi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.