1 sene önce
1 sene önce

Sigara yüzünden kurşun yağdırdılar

Beylikdüzü Barış Mahallesi Adakent Caddesi’nde bulunan alışveriş merkezinin kurşunlanması üzerine hareke geçen  Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kameralarından yola çıkarak olaya karışan şahısların kimliklerini tespit etti.

5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olaya karıştıkları tespit edilen Umut A. (19), İbrahim Doğukan I. (22), Umutcan Ç. (21), Serhat B. (20) ve Habib Rojhat Y. (21) isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

Sigara yüzünden kurşun yağdırdılar VİDEO

SİGARA İÇİN İKAZ ETMİŞLERDİ

Yapılan aramalarda olayda kullanıldığı belirlenen 1ruhsatsız tabanca ve 1pompalı tüfek ele geçirildi. Polis ekipleri tarafından yapılan araştırmada bahseiş yerinde bulunan Ali H. ve Özlem Y. isimli şahıslarıngünü saat 17.00 sıralarında alışveriş merkezi içerisinde sigara içen şüpheli şahıslarıettikleri, daha sonra ise şahıslar tarafından darbettikleri, iş yerini kurşunlama olayının İbrahim Doğukan I. ve Serhat B. isimli şahıslar tarafından gerçekleştirildiği, diğer şahısların darp olayına karıştıkları tespit edildi.

Sıradaki Haberi Oku  DEAŞ Kerkükte silahlı saldırı düzenledi: 2 ölü

YAŞANANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Öte yandan alışveriş merkezi içerisinde yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde birkişinin alışveriş merkezine geldiği, gruptan bir kişinin sigara içtiği görüldü. Görüntülerin devamında ise kısa süreli bir arbede yaşandığı daha sonra iki kişinin ise silah sesleri üzerine hızlayerinden kaçtığı görülüyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.