1 sene önce
1 sene önce

Şişlide yanlışlıkla cinayet

İstanbul’da Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil servis girişinde E.T.M. isimli yaşı 18’den küçük çocuk, ambulanstan indiği sırada bıçaklı saldırıya uğradı.

Yaralı olarak hastanedeameliyata alınan E.T.M., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Çocuk, aldığı bıçak darbeleri ile hayatını kaybederken, bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren katil zanlısı kaçarak izini kaybettirdi.

KATİL SİLAHIYLA YAKALANDI

Cinayetin ardından soruşturma başlatan Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayı gerçekleştirdiği ileri sürülen katil zanlısının 22 yaşındaki Akın K. olduğunu belirledi. Bunun ardından zanlının kaçtığı adrese baskın düzenleyengüçleri, cinayet zanlısını olayda kullandığı bıçak ileyakalayarak gözaltına aldı.

”HUSUMETLİM SANDIM”

Emniyete götürülen cinayet faili Akın K., burada sorguya alındı. Katil zanlısı Akın K.’nın, alacak verecek meselesi nedeniyle akrabaları arasında çıkan kavgadan dolayı yaralı olan yakınlarını görmek üzere Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geldiği, şüphelinin bu sırada ambulansla acile getirilen E.T.M.’yi yakınlarını yaralayan husumetli olduğu kişilerden birine benzettiği için olayı gerçekleştirdiği  belirlendi.

Sıradaki Haberi Oku  Arnavutköyde üzerine kumaş balyaları devrilen kişi öldü

4 SABIKA KAYDI VAR

Konu ile ilgili yakalanan ve 3 kasten yaralama ile 1 görevi yaptırmamak için direnme suçlarından olmak üzere 4 suç kaydı bulunduğu tespit edilen şüpheli zanlı, bugün akşam saatlerinde adliyeye sevk edildi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.