Sağlık

Tramvay kaza yaptı, görenler fotoğraf çektirdi

Spread the love

İstanbul’un Beyoğlu ilçesi Taksim Meydanı’ndagösteren 106 yıllık nostaljik tramvaylardan biri arıza nedeniyle Tünel Meydanı’ndaki bakım atölyesinin önüne çekildi.

Freni boşaldığı iddia edilen ve bir andaeden tramvay, az ileride park halinde bulunan bir otomobile çarptı. Tramvayın çarparak bir kaç metre sürüklediği otomobil, rayların sonundaki takoz ile tramvay arasında sıkıştı.

Kaza sırasında otomobilin içinde kimsenin olmadığı öğrenildi.

Kaza yapan tramvayın önünde fotoğraf çekinme yarışı İZLE

KAZAYA ALDIRIŞ ETMEDEN FOTOĞRAF ÇEKME YARIŞINA GİRDİLER

Otomobilin kurtarılması beklenirken, bir çok kişi kazaya aldırış etmeden nostaljik tramvayın önünde ve üstüne çıkarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşların fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştıkları görüldü. İki kadının ise kaza yerini kendilerine fon yaparak fotoğraf çektirmeleri dikkat çekti.

Sıradaki Haberi Oku  Kandilde 6 PKKlı öldürüldü

TRAMVAYIN FRENİ BOŞALMIŞ

Tramvayın çarptığı otomobilin sahibi Burak Can Genç, “Aracım yukarıdaydı arkadaşlar daha sonra bulunduğu yerden alıp, buraya park etmişler. Tramvay bakımdaymış, sanırım tramvayın freni boşalmış ve içinde personel olduğu söyleniyor. Yanlışlıkla frene basıp, devreden çıkarmış sanırım freni ve tramvay gelmiş park halindeki aracıma çarpmış, sıkıştırmış durumda. Ben geldiğimde aracı bu şekilde gördüm.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu