Sağlık

Veyis Ateşten Kızılay Başkanına FETÖ sorusu

Spread the love

Elazığ depreminin ardından sıkça gündeme gelen Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, Habertürk TV’de Veyis Ateş’in konuğu oldu.

Veyis Ateş’in sorularını yanıtlayan Kınık, gündemde hakkında çıkan birçok iddiayaverdi.

VEYİS ATEŞ’TEN FETÖ SORUSU

Veyis Ateş programda Kerem Kınık’a ” Sosyal medyada sizin 2000’li yıllarda FETÖ liderine övgü dolu mesajlarınız üzerinden eleştiriler tepkiler var. Kestirmeden soruyorum. Fetullahçı mısınız?” diye  soru sordu.

“HİÇBİR FETÖ’CÜ FETULLAH GÜLEN’DEN BAHSEDERKEN ADIYLA BAHSEDEMEZ”

Kerem Kınık ise Veyis Ateş’in sorusuna şu şekildeverdi:

“Hayatımda ne aklımı ne incımı ne değerlerimi bir Allah’ın kulune teslim etmedim. Beni tanıyanlar tanır. “Fetullah Gülen 2 saat sonra” diye bir tweetim  var. Fetullah Gülen ile hiç görüşmedim hayatımda karşılaşmadım. Tam o tweeti attığım dönemde Kızılay gibi bir kurumun başında da değildim. Sivil bir insandım. Öldüğüne dair söylence çıkmıştı. Ben de Emre Uslu’nun tweetinde o saati paylaşarak Fetullah Gülen 2 saat önce öldü dedi. FETÖ’cü olan biri Fetullah Gülen’den ismiyle bahsedemez ismini anamaz.

Sıradaki Haberi Oku  S. Arabistanda Sevgililer Günü heyecanı

“OĞLUM 15 TEMMUZ’DA GAZİ OLDU”

“15 Temmuzgecesinde saat 21.30’da ve ondan sonraki süreçlerde, benim Twitter hesabıma girsinler, benim nerede olduğuma baksınlar. 15 Temmuz’da korunması gereken en büyük değer Cumhurbaşkanı’mızdı. Ailemin tamamını Atatürk Havalimanı’na çağırdım, oğlum Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçerken yaralandı, gazi oldu”

Veyis Ateş’in Kızılay başkanına ‘FETÖ’cü müsün?’ sorusu İZLE

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu