2 sene önce
2 sene önce

WhatsApp karanlık mod çok yakında iPhonelara gelecek

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp‘ın bir süredir karanlık mod üzerinde çalıştığı biliniyor. Geçtiğimiz günlerde android beta uygulaması güncelleyen şirket, karanlık mod özelliğini android kullanıcılarına sunmuştu.

WhatsApp’ın iOS için yayınladığı beta uygulamasında da karanlık modun geldiği ortaya çıktı. Bu da çok yakında bütün iPhone kullanıcılarına karanlık moda kavuşacağı anlamına geliyor.

WHATSAPP KARANLIK MODU iOS’TA KULLANMA

WhatsApp’ın beta olarak kullanıcılara sunduğu karanlık modu iPhone’larda kullanabilmeniz için beta test programına katılmış olmanız gerekiyor. Ancak aylardır dolu olan ve yeni kullanıcı kabul etmeyen beta programına katılmak şuiçin mümkün görünmüyor. Yine de aşağıdaki bağlantıdan şansınızı deneyebilirsiniz.

WhatsApp Beta iOS

Eğer şansınız yaver gider ve bir şekilde WhatsApp beta programına katılabilirseniz, karanlık modu aktif etmek için şu adımları izlemeniz gerekiyor:

Sıradaki Haberi Oku  Tarkanın imar dosyası yine reddedildi

WhatsApp uygulamasını açınSağ üstteki üç noktalı menüden ‘Ayarlar’ seçeneğine dokununSohbetler menüsüne girinSayfanın en üstünde bulunan ‘Tema’ kısmından ‘Koyu’ olanı seçin.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncelve teknoloji haberlerine anında ulaşın.

@eshteknoloji

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.