Spor

Eşinin ayakkabısına basarak sıra sana da gelecek dedi

Konya’nın Seydişehir ilçesine bağlı Hacıseyitali Mahallesi’nde yaşananşöyle gelişti:

Özlem G., İstanbul’dan boşandığı eşi Tufan K.’nınyaşadığı Aynur Süngülü’nün evine geldi. Özlem G.’ye kapıyı, Süngülü’nün kızı açtı. Eve giren Özlem G., yanında getirdiği tabanca ile Süngülü’ye ateş ederek kaçtı.

VURDUĞU KADIN ÖLDÜ

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yapılan müdahele sonrası Aynur Süngülü’nün öldüğünü tespit etti. Süngülü’nün cenazesiyeri incelemelerinin ardından otopsi işlemleri için morga kaldırıldı.

TAKSİYLE OTOGARA GİTTİ

Özlem G., bir taksiye binerekyerinden ayrıldı. Polis, yaptığı çalışmada Özlem G.’nin Konya istikametine gittiğini tespit etti. Polis, Özlem G.’nin Konya Otogarı’na geldiğini belirleyerek, taksiciye ulaştı. Taksici ifadesinde, kadının aracına bindikten sonra otogara gitmek istediğini ve konuşmadığını söyledi. Özlem G.’yi yakalamak için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Sıradaki Haberi Oku  Sağlık Bakanlığı uyardı: Sadece maske kullanmak yetmez

‘SANA DA SIRA GELECEK’ PAYLAŞIMI

Özlem G.’nin cinayettenönce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, eşinin ayakkabısının üzerine ayağıyla basarak, ‘sana da sıra gelecek’ notunu düştüğü görüldü. Özlem G.’nin, bu paylaşımdansonra ise ‘Ben birseni sevdim. Kızlarına bak dedim. Canlarım sizleri çok seviyorum’ notunu paylaştığı belirlendi.