1 sene önce
1 sene önce

Kazancın Sitesi

Futbol, basketbol ve tenis haberlerini öğrenebileceğiniz, iddaa için banko kuponlar ile banko maçlar oluşturarak sizlere kazanca götüren bir adres olarak www.tahminx.com adresini öneriyoruz. Tahminx aracılığı ile doğru tahmin ve analizlere ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla kupon yapabilirsiniz.

Sitede Hangi Hizmetler Bulunuyor?

Sitede hem Türkiye’den hem Dünya liglerinden iddaa tahminleri yer alırken, NBA ve Tenis maç tahminlerinden de mahrum kalmıyorsunuz. Tüm tahminler işin uzmanları tarafından sade tablolar ve istatistiklerle görsel açıdan bir rahatlık sağlıyor.

İddaa Tahminleri

Banko kuponlar oluşturmak isteyen iddaa severler hangi maçın skoru ne olur, hangi maçın ilk yarısında gol olur, kasa tahminleri nelerdir gibi soruların cevaplarına erişme imkanına kavuşuyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Elazığ depreminde ihmalin fotoğrafı

Maç analizini incelediğinizde her iki takımın tüm yönlerini en ince detayına kadar görme şansına sahip oluyorsunuz. Maçın gollü geçip geçmeyeceği, favori takımın hangisi olduğu, takımların karnesi, futbolcuların bireysel özellikleri gibi ayrıntı bilgilerle sizleri doğru ve yerinde tahminlerle banko maçlar konusunda yönlendiriyor.

NBA ve Tenis Tahminleri

Tahminx adresini ziyaret ederek futbolun yanında NBA ve tenis maçları konusunda yorumları okuyabilir en önemli maçların favorisini görebilir ve önemli kazanç elde etmek için her detaya hakim olabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.