Teknoloji

Alkollü sürücü ortalığı birbirine kattı

Şişli Mecidiyeköy Fulya Mahallesi Ali Sami Yen Sokak üzerinde, alkollü olduğu iddia edilen sürücü, 34 JUL 83 plakalıile sokak üzerinde seyretmeye başladı.

YAŞLI ADAMA ÇARPTI

Bir süre sonra sürücünün direksiyon başında sızması sonucukontrolden çıktı. Kaldırıma çıkanönce park halindeki motosiklete ardından da bir rehabilitasyon merkezinin önünde bekleyen yaşlı adama çarptı.

DİREKSİYON BAŞINDA SIZDI

Kazayı gören çevredeki esnaf koşarakyerine geldi. Bazı vatandaşların yaralı adama yardım ederken, bazıları da sızan sürücünün aracını durdurdu. İhbarı üzerineyerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kısa süredeyerine gelen sağlık ekipleri, yaralı adamı yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı.

Alkollü sürücü ortalığı birbirine kattı ViDEO

Sıradaki Haberi Oku  Erdoğan ile Putinden Libya için ateşkes çağrısı

EHLİYETİNE EL KONULDU

Alkollü sürücünün ehliyetine el konulurken, otomobili iseotoparkına çekildi.

“POLİS GELENE KADAR ARABADAN İNMEDİ, KİTLENDİ KALDI”

Kazayı gören Cafer Danalıoğlu, “Pazar günü biz işimizi yaparken, sarhoş ve yaşlı sürücünün olduğu eski model birgeldi. Bizim park halindeki motosiklete çarptı. Sonra da elinde poşetle bekleyen yaşlı amcaya çarptı. Sonra da okulun direğine girdi. 1 kişi yaralandı, motosikletimiz de hasar gördü ve direk hasar gördü. Aracın şoförü alkollüymüş, 50-55 yaşlarında bir amcaydı, alkollü bir şekilde araç kullandı. Zaten çarptıktan sonra polis gelene kadar arabadan inmedi, kitlendi kaldı” dedi. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.