1 sene önce
1 sene önce

Ankarada fırtına: Ağaçlar devrildi, çatılar uçtu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün açıkladığı verilere göre, rüzgarın hızı yer yer 70 ila 100 kilometre arasında değişirken, ağaçlar kökünden söküldü, ağaçların dallları kırıldı.

Devrilen ağaçlar nedeniyle otomobillergördü.

AĞAÇ, ARAÇLARINDAYKEN ÜZERLERİNE DEVRİLDİ

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi önündeki kaldırımda bir ağaç kökünden sökülerek park halindeki 06 ABN 978 plakalı hafif ticari araç ile 06 BRY 530 plakalı otomobilin üzerine düştü. Bu sırada otomobilde bulunan Hacı Ahmet Odabaşı, eşi ve oğlu olaydan yara almadan kurtulurken, 2 araçta hasar oluştu.

“ZELZELE OLUYOR SANDIM”

Daha önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle hastaneye geldiğini belirten Hacı Ahmet Odabaşı, işlemleri uzadığı için otomobilde bekledikleri sırada ağacın devrildiğini söyledi. Ağaç devrildiği sıradaolduğunu sandığını söyleyen Odabaşı, “Kütürtüyü duyduk. Herhalde zelzele oluyor dedim, arabadan indik ki kütük devrilmiş. Hanım, ben, oğlum bekliyorduk arabada. Bizde bir şey yokbizim arabanın arkası gitti. Arkadakimahvoldu” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  İngiliz kadın astronot: Uzaylılar aramızda

APARTMANIN ÇATISI UÇTU

Yenimahalle ilçesi Ergenekon Mahallesi’nde ise bir apartmanın çatısı,rüzgar nedeniyle yerinden sökülerek uçtu. Olayda yaralanan olmazken, binada hasar oluştu.

FIRTINA, ETKİSİNİ SÜRDÜRECEK

Ankara Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre,rüzgârların perşembe günü akşam saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.