2 sene önce
2 sene önce

Apple TV plus 100den fazla ülkede kullanıma açıldı

Apple TV Plus düzenlenen bir etkinlikeyayın hayatına başladı. Hizmet, Amazon’un Fire TV cihazları ileRoku’da, seçilen akıllı TV modellerinde ve tüm Apple ürünlerinde kullanılabilecek. 40 dilde içerik sunan platform, 100’danülkede kullanılabilecek.

YENİ APPLE ÜRÜNLERİNDE 1 YIL ÜCRETSİZ

Platform, 10 Eylül 2019’dan sonra yeni iPhone, iPad, Apple TV, Mac veya iPod touch alanlara uygulamayı bir yıllığına ücretsiz olacak.

İÇERİK LİSTESİ BÜYÜYECEK

The Morning Show, Snoopy in Space, Ghostwriter, Ghostwriter gibi toplamda 8 dizinin ve 1 filmin olacağı servis, ilerleyen günlerde içerik listesini genişletecek. Dickinson dışında Apple tüm dizilerin ilk üç bölümünü yayınladı. Diğer bölümler ise haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek. Bu arada The Morning Show’un kadrosunda Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon gibi Hollywood yıldızlarının olduğunu da belirtelim.

Sıradaki Haberi Oku  İranda düşen uçaktaki patlama güvenlik kamerasında

“TÜRKİYE’DE FAALİYETTE DEĞİL”

Apple TV Plus aboneliği 4.99 dolarlıketiketine sahip. Ayrıca servis ne yazık ki ülkemizde faaliyete başlamadı. 4.99 dolara abone olunduğunda kullanıcı aboneliğini 5 aile üyesi ile paylaşabiliyor. Aynı zamanda hizmetin ilk 7 gün de ücretsiz olduğunu belirtelim.

Web üzerinden hizmete ulaşmak için tv.apple.com web sitesine girmeniz gerekiyor. iPhone ya da iPAd modellerinde ise yeni uygulama üzerinden Apple TV+ girişini gerçekleştirebilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.