2 sene önce
2 sene önce

En Eğlenceli Kağıt Oyunu

Batak keyifle vakit geçirebileceğiniz kağıt oyunları arasında yer alıyor. Master batak, ihaleli, eşli ve gömmeli gibi birçok farklı çeşit batak oyunu bulunuyor.

Nasıl Oynanır?

Oynayan kişiler farklı çeşitlerinin bulunmasının oyunu daha cazip hala getirdiğini belirtiyor. İlk lise gençlik yıllarında başlandığını çok eski oyunlar arasında yer aldığını söylüyorlar. İşe kartları tanımakla başlamak gerekiyor. Ardından oyunun kurallarını öğrenip bir kaç el oynadıktan sonra keyfi çıkmaya başlıyor diye de ekliyorlar. En çok sevilen oyun olarak ise eşli ve ihaleli batağı tercih ediyorlar.

Dijital Batak

Sosyal mesafeye dikkat etmemiz gereken, kahvelerin kapandığı dönemde en güzel yerin online oyun siteleri olduğunu ifade ediyorlar sitenin kullanıcıları. Hem sohbet edip hem de batak oyna bileceğimiz güzel bir platformun bizi beklediğini söylüyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Dini Sohbet Güzel Ahlak

Hemen üye olarak batak oynamaya başlayabiliyorsunuz. Batak oyna kısmını seçerek giriş yapıyorlar. Zamanla olasılık hesaplamaya başladıklarını ve buna uygun stratejiler geliştirdiklerini ifade ediyorlar. Taktiğe dayalı bir oyun olduğu için dikkatiniz üst düzeyde olmalı diyorlar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.