2 sene önce
2 sene önce

İşçi Ücret ve Vardiya Takibi

Büyük küçük birçok şirket için en önemli işlerden bir tanesi işçi vardiya takibidir. Eski dönemlerde bu takipler kağıtlar üzerinde yapılmaktaydı. Bu da insan hatalarının ortaya çıkmasına neden olur. Bunu önlemek için bilgisayarlar devreye sokuldu ancak tek başına bilgilerin devreye sokulması yeterli değildir. Bunların yanında teknik geliştirmelerin de yapılması gereklidir. Bir kişinin giriş çıkışları bilgisayarı geçirmesi sadece kağıt ziyanını ortadan kaldırır. Bunun yerine genel bir modernizasyon ile bilgisayara yüklenen program sayesinde işçilerin giriş çıkış bilgileri kapılardan direkt olarak veri merkezi deposuna gelmemektedir. Bu sayede hem girişler takip edilmekte bunun yanında data center aracılığı ile bilgiler saklanmaktadır.

Mobil Takip Sistemleri

Her geçen gün cihazlar daha da küçülerek insanların daha rahat kullanımına sunulmaktadır. Firma yöneticileri de artık birçok bilgiyi bulut bilişim teknolojisi sayesinde online ortamlar üzerinden almaktadır. Herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duyulmadan mobil cihazlar üzerinden kendi firmalarına özel bilgilere ulaşarak işlem yapabilirler. Bu sayede mobil olarak iş yeri takip edilir hem zamandan hem de alandan tasarruf sağlanır. Bu sayede şirketler daha az yatırım ile daha fazla para kazanma şansını elde ederler.

Sıradaki Haberi Oku  Elektrikli ısıtıcı yangına sebep oldu: 4 ölü

NGN olarak sizlere her zaman yenilikçi ve öncü hizmetler sunuyoruz. Sizlerde web sayfamıza giriş yapabilir ve bizi ve tüm hizmetlerimizi çok yakından takip edebilirsiniz. İletişim bilgileri aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.