1 sene önce
1 sene önce

Otellerde Enerji Tasarrufu

Otellerde Enerji Tasarrufu

Oteller, enerjinin en yüksek oranda kullanıldığı işletmeler arasında yer almaktadır. Özellikle her odanın kontrol edilememesi durumunda, enerjinin boşa harcanması, otellere yüklü elektrik faturalarının ödeme zorunluluğuna neden olmaktadır. Otel energy saver hizmeti, her odanın içindeki elektrik düzeneğini kontrol edebilme hizmeti sağlamaktadır.

Kartla Enerji Akışı

Kapının kilidini açan kartlar olarak tanımlanabilen bu uygulama, kapının hemen yanında bulunan kartlığa, bu enerji akışını açan kartın yerleştirilmesiyle sistem etkinleşir. Etkin olan elektrik sistemi, odanın içindeki tüm tertibatı aktif hale getirmektedir. Kart, kapının kilidini açtığı için çıkarken de kullanıcıların yanına alması gereklidir. Böylelikle odada gereksiz enerji tüketimi azalır.

Kalitesiz ve kullanımı kolay olmayan ürünlerle tasarruf sağlanamamaktadır. Bu nedenle, otel energy saver olarak adlandırılan ürünlerden yardım alınmalıdır. Elektrik maliyetini yüzde otuza kadar azaltan uygulama, hem teknolojik hem de son sisteme uygun olarak üretilmektedir. Montaj ve keşif işlemleri oldukça kolay olan sistem, müşterilerinizi memnun ederken işletmenizin daha iyi bir şekilde enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  Çinden gelen uçaklar termal kameralarla taranacak
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.