Teknoloji

PUBG, yeni Ölüm Maçı modunu tanıttı

Dünyanın en popüler battle royal oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), 5. sezonun sona ermesinin ardından birçok yeni özelliğin ve içeriğin yer aldığı 6. sezon güncellemesi ile oyunseverlerin karşısına çıkmıştı.

Şukadar bazı yeni oyun modlarını deneyen şirket, oyunaolan 6.2 güncellemesi ile yeni Ölüm Maçı modunu kullanıma sunacak.

PUBG, Ölüm Maçı modunu tanıttı – VİDEO

ÖLÜM MAÇI MODU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

PUBG’de yer alacak Ölüm Maçı modu sayesinde, oyunseverler 8’er kişilik iki takım halinde birbirleriyle savaşabilecek. Oyunda yerharitalardan seçilen 7 farklı alanda gerçekleşecek olan kapışmalar, ayrıca birçok farklı silahı seçmenize deverecek.

Ölüm Modu yalnızca birin şahıs (FPP) modunda oynanabilecek ve oyuncular öldükten 5 saniye sonra yeniden canlanabilecek. Bu sayede öldüğünüzdeparaşütle haritaya atlamanız gerekmeyecek.

Sıradaki Haberi Oku  Kasım Süleymaninin elinde masumların kanı var

Ayrıca 50 öldürmeye ulaşan ilk takım veya 10 dakika sonunda en çok öldürmesi olan takım maçı kazanacak.

ÖLÜM MAÇI SAVAŞ ALANLARI

ERANGEL – Stalber, Sosnovka Military BaseSANHOK – Paradise Resort, DocksVIKENDI – Podvosto, PeshkovaMIRAMAR – Campo Militar

Ölüm Maçı modu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, aşağıdaki bağlatıdan ilgili PUBG sayfasına erişebilirsiniz.

PUBG Ölüm Maçı

 

Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncelve teknoloji haberlerine anında ulaşın.

@eshteknoloji