1 sene önce
1 sene önce

Raf ve Askılık Sistemleri

Raf ve Askılık Sistemleri

Raf ve askılık sistemleri mağazanızın dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır. Mağazanın dekorasyonu ve ürünlerin sergilendiği şekil satışlarınızı direk olarak etkiler. Firma raf ve askılık sistemleri ile beraber mağaza projelendirme hizmeti de sunar.

Mağazanızın projelendirilmesi bir nevi mağazanızın dekorasyonu anlamına gelir. Göze hitap etmek satış yapmaktan önce gelir. Görsel ne kadar güzel olursa ziyaretçileriniz daha çok olacaktır. Bu durumda satışlarınızı daha çok arttıracaktır.

Raf Çeşitleri

Mağaza sahipleri mağazaların bulunduğu mekana göre askılık ve raf sistemleri kullanır. Özel kaplama askılar daha çok özel ürünlerin satışının yapıldığı mağazalarda kullanılır. Raf ve askılık sistemleri olarak en çok rağbet gören alüminyum ve ahşap malzeme ile kaplı olan sistemlerdir. Ürünler paslanmaz garantisi verilerek satışa çıkar.

Sıradaki Haberi Oku  Hayvan hakları yasasının detayları

Ahşap ürünlerde istenilen tasarım yapılabilir. Firma bir mağaza için gerekli olan tüm ekipmanların üretimini ve satışını yapar. Mağaza açmak gibi bir fikriniz varsa öncesinde firma ile iletişim kurarak bilgi alabilir ve mağazanızın tüm tasarımını firmaya bırakabilirsiniz. Ayrıca özel tasarım vitrin mankenleri alarak ürünlerinizi daha güzel sergileme imkanı bulabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.