1 sene önce
1 sene önce

Erkeklere Özel Casual Giyim Önerileri

İş yerine giderken giyeceklerinizle şık bir partiye giderken giyecekleriniz arasında her zaman fark yaratmalısınız… Eğer bir erkek giyim fikri istiyorsanız, öncelikle işe giderken giyeceğiniz casual giyim noktasında belli başlı gömlek, pantolon ve ayakkabı kombinler gardırobunuzda hazır olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede aklınızda ki rahatlığı ve ön plana çıkartmak istediğiniz çok şeyi rahatlıkla yapar ve etkinliklerinizi de dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğiniz erkek giyimmodellerini araştırırken elbette sadece kıyafet değil aksesuar seçimlerinin de önemi büyüktür. Buna göre bazı aksesuarlarla beraber kombinler yaratmak, farklı bir tarzınız olduğunu da birçok ortamda gösterecektir sizlere.

Kıyafetlerinizle ilgili yapabileceğiniz kombinler de çeşitli aksesuarlar kullanabilir ve hem saat, gözlük seçimleri hem de kolye, bileklik ile beraber tarz olabilirsiniz. Kendi stilinizi sokak stili ile beraber birleştirme konusunda büyük ve kaba çantalarla beraber sportif olmayı, sokağa yakışır bir stil yaratmayı da başarabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Cilt Nasıl Nemli Tutulur?

Erkeklere özel kombinler konusunda şık parçaların oluşumunu destekleyen en iyi renk, mavidir. Mavi ile birlikte gösterişli ve renk tonları mavi olan çok iyi seçimleri yaz aylarında favori renk olarak kullanın. Blazer ceketler ya da mavi tonlarına ait yeleklerle beraber istediğniiz şıklığı ve farklı görünümü kazanacağınız en iyi parça kombinler yapabilirsiniz. Şıklığı en iyi şekilde kendi üzerinizde görmek için modayitikla.com ile beraber farklı tarz giyinmeyi, stilinize uygun yakışır giyinme kombinleri görebilir ve seçim yapabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.